Hakkımızda

 Türkiye`de e-ticaret sektörüne yeni bir bakış açısı getirmek, en hızlı ve kolay şekilde ürün gönderimi yapılmasını sağlamak hedefiyle, 2006 yılında kurulan Çiçekvhediye, çiçek ve yenilebilir çiçek kategorilerinin yüzlerce ürünü müşterilerine sunuyor. Çalışanlarının, müşterilerinin ve tüm iş ortaklarının yaşamlarında kalıcı değerler yaratmayı amaçlayarak her gün büyümeye devam ediyor.

12+ çalışan ve 25+ tedarikçi ağından oluşan büyük bir ekiple operasyonlarını yürütmekte olan Çiçekvhediye, bir teknoloji şirketi olarak Çiçek pazarlarda lider olma vizyonuyla her gün gelişmeye ve online alışveriş deneyimini en iyi şekilde sunmak için çalışmaya devam ediyor.

Türkiye`deki başarı hikâyesini uluslararası alanda da "İnterflora" markasıyla sürdürmekte olup, Dünya`da 182 Ülke Türkiye`de 82 İl 1152 İlçeye hizmet vermekteyiz. 

 

 

 

 

Yenişehir Diyarbakır

Cicekvhediye

Diyarbakır Yenişehir ilçesinde faaliyet gösteren Cicekvhediye Firmamız, doğayla iç içe geçen bir hikayenin parçası olarak siz değerli müşterilerimize hizmet sunmaktan gurur duyar. Köklerimizi derinlere salarak, sektördeki bilgi ve tecrübemizi her geçen gün daha da geliştirerek, çiçek tutkusunu sizinle paylaşmanın heyecanını yaşamaktayız.

Kurulduğumuz günden bu yana, Diyarbakır`ın eşsiz doğasından ilham alarak çiçeklerin ve doğanın zarafetini sizlere sunmayı amaç edindik. İşimizi tutkuyla yapan uzman ekibimizle, her detayda özenle çalışarak, sektörde fark yaratma hedefimizi sürdürüyoruz.

Diyarbakır Cicekvhediye olarak, misyonumuz çiçekler aracılığıyla duygularınızı ifade etmenize yardımcı olmak ve özel anlarınıza renk katmaktır. Sizlere sunduğumuz ürünlerde tazeliğin ve kalitenin ön planda olduğunu belirtmek isteriz. Kullandığımız malzemelerde ısrarla 1. sınıf ürünleri tercih ederek, her bir aranjmanı özenle hazırlıyoruz.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibimizle, her bir siparişi özel ve önemli bir an olarak değerlendiriyoruz. Diyarbakır Cicekvhediye olarak, sektörde öne çıkmamızın temelini dürüstlük, kalite, zamanında teslim ve uygun fiyat gibi değişmez prensiplerimiz oluşturuyor. Bu prensipler doğrultusunda, siz değerli müşterilerimizin ilgisi ve destekleriyle bugüne kadar ulaştık ve gelecekte de sizlere en iyi hizmeti sunma kararlılığını taşıyoruz.

Sizlere, doğanın güzelliklerini ve çiçeklerin büyülü dünyasını en özel şekilde sunmaya devam edeceğiz. Diyarbakır Cicekvhediye olarak, bu yolda bize eşlik ettiğiniz için teşekkür ederiz ve gelecekte de sizlere en kaliteli hizmeti sunma taahhüdümüzü yineleyerek, doğanın güzellikleriyle dolu anlarınızda yanınızda olmaktan mutluluk duyacağımızı belirtmek isteriz.  

 

 

ÇİÇEKVHEDİYE İNTERNET AŞ